Szkolimy się

Stawiamy na profesjonalizm oraz ciągły rozwój firmy

Szkolenia z kotłów stałopalnych i innych produktów

Szkolenia to jedne z fundamentalnych długofalowych inwestycji naszej firmy. Są dla nas istotne, gdyż wpływają na funkcjonowanie firmy oraz poprawę jej wydolności. Dodatkowo wpływają na wizerunek firmy dzięki czemu w oczach naszych potencjalnych klientów stajemy się firmą godną zaufania.

Jesteśmy firmą ambitną, pracowitą, zorientowaną na sukces. Zależy nam na stałym rozwoju dla jeszcze lepszego zadowolenia naszych klientów. Stawiamy na rozwój, dlatego nasz cenny czas planujemy poświęcać na szkolenia z produktów i usług. Dzięki uczestniczeniu w szkoleniach nasi pracownicy mają szansę:

  • poznać nowe metody wykonywania swoich obowiązków
  • nauczyć się nowych technik, które mogą wykorzystać potem w codziennym funkcjonowaniu w firmie
  • stać się bardziej kompetentnymi pracownikami
  • usprawnić obsługę klientów

Podejmując współpracę z Grupą InstalExpert możemy liczyć na pomoc i wzajemne zaufanie, gdyż to jest istotą partnerstwa. Ty w ramach współpracy z nami możesz być pewien,że szkolenia produktowe, w tym stacjonarne i wyjazdowe usprawnią naszą współpracę, że pozytywnie wpłynął na dalszą naszą działalność, a wiedza podczas nich zdobyta chociażby poprzez ciągły dostęp do materiałów handlowych i marketingowych pomoże nam w lepszej prezentacji naszych produktów z czego na pewno będziesz zadowolony teraz jak i w przyszłości. Szkolimy się – bo bez rozwoju stoimy w miejscu.

 

Masz pytania? Kliknij tutaj